Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Draadbrug Duplex OM2 LC-UPC/LC UPC oranje 1 m

Bestelnummer

  A254660
E-mail product
X
Draadbrug Duplex OM2 LC-UPC/LC UPC oranje 1 m
€ 26,75  excl. BTW
€ 32,37 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Duplex multimode vezelkabel 50/125um.
  • Unieke LC connector naar uniele LC connector
  • Afzonderlijke verpakking.

Productinformatie

Productnaam Draadbrug Duplex OM2 LC-UPC/LC UPC oranje 1 m, Type kabel: OM2
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Type kabel OM2