Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Draadbrug Duplex OM2 SC-UPC/LC UPC oranje 3 m

Bestelnummer

  A254671
E-mail product
X
Draadbrug Duplex OM2 SC-UPC/LC UPC oranje 3 m
€ 28,25  excl. BTW
€ 34,18 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Duplex multimode vezelkabel 50/125um.
  • Unieke LC connector naar 2 vierkante connectoren in SC plastic
  • - In overeenstemming met de normen ITU-T G-652.D en ANSI/TIA/EIA 492
  • - Huls LS0H (halogeenvrij)
  • - Gering insertieverlies: hoogstens 0,2 dB
  • - Hoog retourverlies: minstens 30 dB
  • - Buitendiameter: 3 mm
  • - Connector met keramisch beslag
  • - Duplex montageklem
  • - Afzonderlijk getest met teststeker
  • - Geleverd in afzonderlijk zakje

Productinformatie

Productnaam Draadbrug Duplex OM2 SC-UPC/LC UPC oranje 3 m, Type kabel: OM2
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Type kabel OM2