Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Draadbrug Duplex OM2 ST-UPC/ST-UPC oranje 10 m

Bestelnummer

  A250950
E-mail product
X
Draadbrug Duplex OM2 ST-UPC/ST-UPC oranje 10 m
€ 27,25  excl. BTW
€ 32,97 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Optische draadbrug met ronde connector in ST metaal
  • Duplex multimode vezelkabel 50/125um.
  • Keramische connectoren.
  • Afzonderlijke verpakking.

Productinformatie

Productnaam Draadbrug Duplex OM2 ST-UPC/ST-UPC oranje 10 m, Type kabel: OM2
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Type kabel OM2