Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Kabel Duplex draadbrug OM4 LC-UPC/ST-UPC erika 2 m

Bestelnummer

  A251171
E-mail product
X
Kabel Duplex draadbrug OM4 LC-UPC/ST-UPC erika 2 m
€ 34,75  excl. BTW
€ 42,05 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Duplex Kabel OM4 50/125 Roze LSOH LC/ST
  • - Voldoet aan de normen: ITU-T G-652.D ANSI/TIA/EIA 492
  • - Tussenschakelverlies: hoogstens 0,2 dB UPC
  • - Retourverlies: minstens 30 dB
  • - Beslagen: keramisch
  • - Huls: LSOH (halogeenvrij)
  • - Duplex montagebeugel (behalve connectoren ST)
  • - Afzonderlijk getest met teststeker
  • - Afzonderlijke verpakking
  • - Garantie: 20 jaar

Productinformatie

Productnaam Kabel Duplex draadbrug OM4 LC-UPC/ST-UPC erika 2 m
Merk CUC
Verpakking Per stuk