Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Kabel Duplex draadbrug OS2 LC-UPC/LC-UPC geel 3 m

Bestelnummer

  A251113
E-mail product
X
Kabel Duplex draadbrug OS2 LC-UPC/LC-UPC geel 3 m
€ 35,50  excl. BTW
€ 42,96 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Duplex Kabel OS2 9/125 LSOH LC/LC
  • - In overeenstemming met de normen ITU-T G-652.D en ANSI/TIA/EIA 492
  • - Huls LS0H (halogeenvrij)
  • - Gering insertieverlies: hoogstens 0,2 dB
  • - Hoog retourverlies: minstens 50 dB
  • - Buitendiameter: 3 mm
  • - Connector met keramisch beslag
  • - Duplex montageklem
  • - Afzonderlijk getest met teststeker
  • - Geleverd in afzonderlijk zakje

Productinformatie

Productnaam Kabel Duplex draadbrug OS2 LC-UPC/LC-UPC geel 3 m
Merk CUC
Verpakking Per stuk