Kabelbescherming eindstuk COBRA38-5
Productinformatie
Productnaam Kabelbescherming eindstuk COBRA38-5, Totale breedte: 590 mm, Max. Ø kabel: 38 mm, Totale hoogte: 75 mm
Technische specificaties
Totale breedte (mm) 590 mm
Max. Ø kabel (mm) 38 mm
Totale hoogte (mm) 75 mm
Voor kabel Ø (mm) 38 mm