Kabelbescherming eindstuk COBRA50-3
Productinformatie
Productnaam Kabelbescherming eindstuk COBRA50-3, Totale breedte: 590 mm, Max. Ø kabel: 50 mm, Totale hoogte: 80 mm
Technische specificaties
Totale breedte (mm) 590 mm
Max. Ø kabel (mm) 50 mm
Totale hoogte (mm) 80 mm
Voor kabel Ø (mm) 50 mm