Kabelbescherming hoek 45° naar rechts COBRA31-3
Productinformatie
Productnaam Kabelbescherming hoek 45° naar rechts COBRA31-3, Totale breedte: 300 mm, Max. Ø kabel: 31 mm
Merk Cable Equipements
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Totale breedte (mm) 300 mm
Max. Ø kabel (mm) 31 mm
Totale hoogte (mm) 46 mm
Voor kabel Ø (mm) 31 mm