Magnetron 900 W zwart BXMZ900E - Black & Decker
Productinformatie
Productnaam Magnetron 900 W zwart BXMZ900E, Totale inhoud: 23 L, Vermogen: 900 W, Kleur: Zwart, Model: BXMZ900E
Merk Black And Decker
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Model BXMZ900E
Totale inhoud (L) 23 L
Vermogen (W) 900 W
Microwave vermogen (kW) 900 kW
Grillvermogen (W) 900 W
Totale breedte (cm) 54.70 cm
Totale diepte (cm) 45.60 cm
Totale hoogte (cm) 33.70 cm
Kookplaat Ø 270 mm
Programmeerbare ja
Stoomfunctie nee
Kleur Zwart
Functie ontdooien ja
Spanning (V) 220 V