Assortiment EKK-65100. 14 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK-65100. 14 kleingoedbak, Breedte: 650 mm, Diepte: 525 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 650 mm
Diepte (mm) 525 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 14 vakken
Klantgarantie 3 jaar
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Productgewicht (kg) 0.96 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %