Assortiment EKK-85100. 12 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK-85100. 12 kleingoedbak, Breedte: 800 mm, Diepte: 525 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Technische specificaties
Breedte (mm) 800 mm
Diepte (mm) 525 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 12 vakken
Klantgarantie 3 jaar
30-Reprise 1 pour 1 No
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Productgewicht (kg) 1.09 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %