Assortiment EKK-86100. 16 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK-86100. 16 kleingoedbak, Breedte: 800 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 800 mm
Diepte (mm) 650 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 16 vakken
RAL 7035
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Klantgarantie 3 jaar
Productgewicht (kg) 1.46 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %