Assortiment EKK-87100. 20 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK-87100. 20 kleingoedbak, Breedte: 800 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Technische specificaties
Breedte (mm) 800 mm
Diepte (mm) 650 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 20 vakken
Klantgarantie 3 jaar
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Productgewicht (kg) 1.74 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %