Assortiment EKK-87100. 41 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK-87100. 41 kleingoedbak, Breedte: 800 mm, Diepte: 750 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 800 mm
Diepte (mm) 750 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 41 vakken
RAL 7035
Recyclebare verpakking Ja - 100%
30-Reprise 1 pour 1 No
Klantgarantie 3 jaar
Productgewicht (kg) 2.09 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %