Assortiment EKK07100. 64 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK07100. 64 kleingoedbak, Breedte: 1050 mm, Diepte: 750 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Technische specificaties
Breedte (mm) 1050 mm
Diepte (mm) 750 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 64 vakken
Klantgarantie 3 jaar
30-Reprise 1 pour 1 No
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Productgewicht (kg) 2.97 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %