Assortiment EKK35100. 52 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK35100. 52 kleingoedbak, Breedte: 1300 mm, Diepte: 525 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Technische specificaties
Breedte (mm) 1300 mm
Diepte (mm) 525 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 52 vakken
RAL 7035
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Klantgarantie 3 jaar
Productgewicht (kg) 2.38 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %