Assortiment EKK36100. 39 kleingoedbak - BOTT
Vanaf
 excl. BTW
Per stuk
Artikelnummer : Selecteer een variatie
Milieu- en/of sociale voordelen
Specificaties
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK36100. 39 kleingoedbak - BOTT
Technische specificaties
Breedte (mm) 1300 mm
Diepte (mm) 650 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 39 vakken
RAL 7035
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Klantgarantie 3 jaar
30-Reprise 1 pour 1 No
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %