Assortiment EKK37100. 40 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK37100. 40 kleingoedbak, Breedte: 1300 mm, Diepte: 750 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Technische specificaties
Breedte (mm) 1300 mm
Diepte (mm) 750 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 40 vakken
RAL 7035
Recyclebare verpakking Ja - 100%
30-Reprise 1 pour 1 No
Klantgarantie 3 jaar
Productgewicht (kg) 3.09 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %