Assortiment EKK37100. 71 kleingoedbak - BOTT
Productinformatie
Productnaam Assortiment EKK37100. 71 kleingoedbak, Breedte: 1300 mm, Diepte: 750 mm, Hoogte: 100 mm, Kleur: Lichtgrijs
Merk Bott
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Breedte (mm) 1300 mm
Diepte (mm) 750 mm
Hoogte (mm) 100 mm
Geschikt voor Voor 71 vakken
Klantgarantie 3 jaar
Recyclebare verpakking Ja - 100%
Productgewicht (kg) 3.63 kg
Gerecyclede verpakkingen (%) 93 %