Haspelstelling met draagarm voor rollen, Canti-Bobin’s

Haspelstelling met draagarm voor rollen, Canti-Bobin’s
€ 885,00
 excl. BTW
€ 1.070,85 incl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A014339

Aantal

Milieu- en/of sociale voordelen

Deze verpakking is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Dit is een ergonomisch product, wat betekent dat het door zijn gebruik goede werkomstandigheden kan garanderen vanuit het oogpunt van de gezondheid en veiligheid van de gebruikers (bijvoorbeeld : voorkomt zoveel mogelijk spier- en skeletaandoeningen).
Dit product is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.

Specificaties

Productinformatie

Productnaam Haspelstelling met draagarm voor rollen, Canti-Bobin’s, Max. belasting per niveau: 60 kg, Hoogte: 1980 mm
Merk Bito
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

RAL 5010
Recyclebaar product JA - 100%
Klantgarantie 3 JAAR
Aantal niveaus 4
Max. belasting per niveau (kg) 60 kg
Hoogte (mm) 1980 mm
Coating Epoxy
Max. belasting per niveau (kg) 60 kg
Montage ZELFBOUW
Diepte (mm) 500 mm
Klantgarantie 3 jaar
Kleur BLAUW
Magazijn JA
Magazijn ja
Materiaal STAAL
Montage Zelfbouw
Model Enkelzijdig
Type element AANBOUW
Stelling lijn CANTI-BOBIN'S
Type stelling REK VOOR HASPELS EN SPOELEN
Stelling voor SPOELEN EN HASPELS
Oorsprong van het product Gemaakt in Duitsland
Ergonomisch NEE
Breedte (mm) 1088 mm
Recyclebare verpakking JA - 100%
Gebruiksomgeving MAGAZIJN
Coating EPOXY

Documentatie

Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.