Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Draadbrug Duplex OM1 LC-UPC/ST-UPC oranje 1 m

Bestelnummer

  A250949
E-mail product
X
Draadbrug Duplex OM1 LC-UPC/ST-UPC oranje 1 m
€ 25,00  excl. BTW
€ 30,25 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Duplex multimode vezelkabel 62,5/125um.
  • Unieke LC connector naar 2 vierkante connectoren in ST metaal
  • - In overeenstemming met de normen ITU-T G-652.D en ANSI/TIA/EIA 492
  • - Huls LS0H (halogeenvrij)
  • - Gering insertieverlies: hoogstens 0,2 dB
  • - Hoog retourverlies: minstens 30 dB
  • - Buitendiameter: 3 mm
  • - Connector met keramisch beslag
  • - Duplex montageklem (behalve ST zijde)
  • - Afzonderlijk getest met teststeker
  • - Geleverd in afzonderlijk zakje

Productinformatie

Productnaam Draadbrug Duplex OM1 LC-UPC/ST-UPC oranje 1 m, Type kabel: OM1
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Type kabel OM1