Je bent al enige tijd niet actief op de webshop. Jouw sessie zal zometeen verlopen. Klik op OK om jouw sessie met 480 minuten te verlengen.
Milieu- en/of sociale voordelen
Deze verpakking is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Dit product is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Dit product is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Specificaties
Productinformatie
| Productnaam | JalemaClip Plus zwart, Materiaal: Polypropyleen, Lengte: 13 cm, Kleur: Zwart, Max. spreiding: 50 mm |
|---|---|
| Merk | Djois Made By Tarifold |
| Verpakking | Pakket van 10 |
Technische specificaties
| Lengte (cm) | 13 cm |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Kleur | Zwart |
| Max. spreiding (mm) | 50 mm |
| Aantal stuks | 10 |
| Oorsprong van het product | Gemaakt in Nederland |
| Recyclebaar product | Ja - 100% |
| Recyclebare verpakking | Ja - 100% |
| Selectie telewerken | ja |
Documentatie
Selecteer je product om de beschikbare documenten te tonen
Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.