Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Kabel Duplex draadbrug OS2 SC-APC/SC-UPC geel 2 m

X
Kabel Duplex draadbrug OS2 SC-APC/SC-UPC geel 2 m
€ 25,25
 excl. BTW
€ 30,55 incl. BTW
Per stuk
Bestelnummer   A251122

Beschrijving

  • Duplex Kabel OS2 9/125 SC-APC/LC 2 M
  • Afzonderlijke verpakking

Specificaties

Productinformatie

Verpakking Per stuk

Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.