Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Pigtail 12 kleuren OS2 LC/UPC LSOH 2 m

X
Pigtail 12 kleuren OS2 LC/UPC LSOH 2 m
€ 58,00
 excl. BTW
€ 70,18 incl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A255841
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Pigtail OS2 LC/UPC LSOH 12 connectoren 2m

Specificaties

Productinformatie

Verpakking Per stuk

Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.