Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Pigtail Simplex OM4 ST/UPC LSOH 2 m

X
Pigtail Simplex OM4 ST/UPC LSOH 2 m
€ 8,59
 excl. BTW
€ 10,39 incl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A251083
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Pigtail Simplex OM4
  • -Vezel 900 µ
  • - Huls LSZH
  • - Afwerking UPC
  • - Afzonderlijke verpakking
  • - Vezel OM4 kleur Aqua

Specificaties

Productinformatie

Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Kleur Lichtblauw

Documentatie

Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.