Je bent al enige tijd niet actief op de webshop. Jouw sessie zal zometeen verlopen. Klik op OK om jouw sessie met 480 minuten te verlengen.
Klik en sleep om te draaien
€ 50,50
excl. BTW
€ 61,11 incl. BTW
Pakket van 25 € 2,02 excl. BTW per stuk Artikelnummer A918496
Milieu- en/of sociale voordelen
Deze verpakking is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Dit product is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Dit product is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Specificaties
Productinformatie
| Productnaam | Snelhechter UNO A4: 2 strips, Inbindcapaciteit (aantal pagina's): 100, Materiaal: Polypropyleen |
|---|---|
| Merk | Djois Made By Tarifold |
| Verpakking | Pakket van 25 |
Technische specificaties
| Kleur | Transparant |
|---|---|
| Inbindcapaciteit (aantal pagina's) | 100 |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Dikte (/10e) | 2/100 |
| Selectie telewerken | ja |
| Oorsprong van het product | Gemaakt in Nederland |
| Recyclebare verpakking | Ja - 100% |
| Voor formaat | 210 x 297 mm (A4) |
| Recyclebaar product | Ja - 100% |
Documentatie
Selecteer je product om de beschikbare documenten te tonen
Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.