Je bent al enige tijd niet actief op de webshop. Jouw sessie zal zometeen verlopen. Klik op OK om jouw sessie met 480 minuten te verlengen.
Vijl
Het maximale aantal producten dat met elkaar vergeleken kan worden is 4. Verfijn de selectie.
Artikelen: ( 97 - 144 van 176 )
[ { "catentry_id" : "17327306", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"34.75" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080285.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080285.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080285.jpg" } ]
Grote raspenset 3-delig - Stanley Artikelnummer : MIG2784171
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- • Hoogwaardig koolstofstaal voor permanent slijpen • Ergonomisch, antislip ontwerp voor hoog comfort • Bi-mat handgreep vermindert trillingen • Hangoog voor eenvoudig opbergen • Set van 3 bastaardraspen: Ronde 200 mm, Halfronde 200 mm en Platte 200 mm
€ 34,75 excl. BTW
€ 42,05 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "17327528", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"32.50" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080284.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080284.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080284.jpg" } ]
Halfzoete vijlenset 200 mm - 3-delig - Stanley Artikelnummer : MIG2784170
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- • Hoogwaardig koolstofstaal voor permanent slijpen • Ergonomisch, antislip ontwerp voor hoog comfort • Dubbele handgreep vermindert trillingen • Hangoog voor gemakkelijk opbergen • Set van 3 halfzoete vijlen: 200 mm Vlak, 200 mm Halfrond en 200 mm Driehoekig
€ 32,50 excl. BTW
€ 39,33 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "17327305", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"22.25" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080283.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080283.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG3080283.jpg" } ]
bastaardvijlset - 150mm - 3-delig - Stanley Artikelnummer : MIG2784169
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- • Hoogwaardig koolstofstaal voor permanent slijpen • Ergonomisch, antislip ontwerp voor hoog comfort • Dubbele handgreep vermindert trillingen • Hangoog voor eenvoudig opbergen • Set van 3 vijlen: Driekantig taps 150 mm - Ronde vijl 150 mm- platte vijl 150 mm
€ 22,25 excl. BTW
€ 26,92 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "15701040", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"135.50" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494266.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494266.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494266.jpg" } ]
Vijl model Genève in etui 6 delig - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2465522
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- De vijl Genève geeft een minder fijn resultaat dan de naaldvijl en wordt dan ook aangeraden voor mechanicawerken die kleine, maar niet zo fijnwerkende vijlen vereisen.
- Detail: plat, halfrond, driehoekig, vierkant, rond en plat-spits.
- Gewicht: 180 g.
€ 135,50 excl. BTW
€ 163,96 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "15703041", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"116.50" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494265.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494265.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494265.jpg" } ]
Naaldvijl in etui LAD-18 LAP-18 LAPP-18 LAR-18 LAC-18 LAT-18 Artikelnummer : MIG2465521
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Samenstellingen geleverd in plastic etui.
- Set kleine vijlen voor uurwerkindustrie, elektronica, telefonie, radio, modelbouw .
- Cilindrische staart.
- Halfzacht vijlen.
- 6 vijlen: LAD-18 LAP-18 LAPP-18 LAR-18 LAC-18 LAT-18
- Gewicht: 105gram.
€ 116,50 excl. BTW
€ 140,97 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "15700073", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"105.75" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494264.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494264.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494264.jpg" } ]
Naaldvijl in etui LAD-16 LAP-18 LAPP-16 LAR-16 LAC-16 LAT-16 Artikelnummer : MIG2465520
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Samenstellingen geleverd in plastic etui.
- Set kleine vijlen voor uurwerkindustrie, elektronica, telefonie, radio, modelbouw .
- Cilindrische staart.
- Halfzacht vijlen.
- 6 vijlen: LAD-16 LAP-18 LAPP-16 LAR-16 LAC-16 LAT-16.
- Gewicht: 90 g.
€ 105,75 excl. BTW
€ 127,96 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "15701039", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"72.00" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494263.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494263.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494263.jpg" } ]
Naaldvijl in etui LAD-14 LAP-18 LAPP-14 LAR-14 LAC-14 LAT-14 Artikelnummer : MIG2465519
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Samenstellingen geleverd in plastic etui.
- Set kleine vijlen voor uurwerkindustrie, elektronica, telefonie, radio, modelbouw .
- Cilindrische staart.
- Halfzacht vijlen.
- 6 vijlen: LAD-14 LAP-18 LAPP-14 LAR-14 LAC-14 LAT-14
- Gewicht: 70 .
€ 72,00 excl. BTW
€ 87,12 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "15912219", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"245.00" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494249.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494249.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2494249.jpg" } ]
Naaldvijl in etui 12 delig - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2465505
Rasp rond - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2465202
Rasp plat - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2465201
Rasp halfrond - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2465200
Metaalrasp - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2465018
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- De snijhoek staat borg voor een uitstekend etswerking.
- Om holronde en bolronde vormen op zachte materialen (lood, zink, koper, aluminium, zacht staal, hout en kunststof) voor te bewerken, te vijlen en te polijsten.
- Te gebruiken met soepel frame LM-36A.
Vanaf
€ 59,50 excl. BTW
€ 72,00 incl. BTW
Per stuk [ { "catentry_id" : "15700222", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"125.50" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492701.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492701.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492701.jpg" } ]
Carrosserievijl flexibel - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464591
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Om holronde en bolronde vormen op zachte materialen (lood, zink, koper, aluminium, zacht staal, hout en kunststof) voor te bewerken, te vijlen en te polijsten.
- De metalen steun verhoogt de weerstand.
- Afmetingen: 350 x 30 mm.
- Hoogte van het handvat 115 mm.
- Voor gebruik met referenties LFC-35F en LFC-35H.
€ 125,50 excl. BTW
€ 151,86 incl. BTW
Per stuk Vijlheft houten - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464404
Heft bimateriaal voor vijlen en raspen - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464403
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Thermogevormd handvat van neopreen, een zeer harde en resistente kunststof.
- Centraal ophangingsgat.
- Synthetische, aangename gom: soepel en antislip.
- Model LP-4-N, LP-5-N, LP-6-N: 6-kant insert.
- Model LP-25-N, LP-35-N, LP-45-N, LP-55-N, LP-65-N, LP-75-N: rechthoekige insert.
- Model LP-1-N, LP-2-N, LP-3-N: ronde insert.
Vanaf
€ 4,95 excl. BTW
€ 5,99 incl. BTW
Per stuk Vijl driekant met heft - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464376
Vijl driekant - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464375
Vijl rond met heft - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464374
[ { "catentry_id" : "15701275", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"12.15" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492303.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492303.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492303.jpg" } ]
Vijl rond voor kettingzaag uit twee materialen met heft Artikelnummer : MIG2464373
Vijl rond - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464372
[ { "catentry_id" : "15702298", "Attributes" : { "Model_LIMOENEN HALFZACHT MESPROFIEL":"8" , "Lengtes (mm)_150 mm":"10" , "Type nr._LCT-15-M":"12" }, "AttributesLabels" :{ "7000000000001031531":"Model" , "7000000000001031779":"Lengtes (mm)" , "7000000000001031344":"Type nr." }, "AttributesValues" : { "7000000000001031531":"LIMOENEN HALFZACHT MESPROFIEL" , "7000000000001031779":"150 mm" , "7000000000001031344":"LCT-15-M" }, "Price" : { "contractPrice":"28.25" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492289.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492289.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492289.jpg" } ]
Vijl met mesprofiel - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464371
Vijl platstomp met heft - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464370
Vijl platstomp - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464369
Vijl halfrond met heft - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464368
Vijl halfrond - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464367
[ { "catentry_id" : "15702292", "Attributes" : { "Model_DERDE PUNT LOOPT TAPS TOE ONDER SCHERPE HOEKEN":"7" , "Lengtes (mm)_200 mm":"9" , "Type product_NORMAAL":"10" , "Type nr._LTV-20-RE":"11" }, "AttributesLabels" :{ "7000000000001031531":"Model" , "7000000000001031779":"Lengtes (mm)" , "7000000000001031555":"Type product" , "7000000000001031344":"Type nr." }, "AttributesValues" : { "7000000000001031531":"DERDE PUNT LOOPT TAPS TOE ONDER SCHERPE HOEKEN" , "7000000000001031779":"200 mm" , "7000000000001031555":"NORMAAL" , "7000000000001031344":"LTV-20-RE" }, "Price" : { "contractPrice":"18.69" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492256.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492256.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492256.jpg" } ]
Slijpvijl driekant met scherpe hoeken met heft - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464366
Slijpvijl driekant met scherpe hoeken - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464365
[ { "catentry_id" : "15701297", "Attributes" : { "Technische gegevens_DIKTE: 4,8 MM":"11" , "Type nr._LRT-48":"13" }, "AttributesLabels" :{ "7000000000001030914":"Technische gegevens" , "7000000000001031344":"Type nr." }, "AttributesValues" : { "7000000000001030914":"DIKTE: 4,8 MM" , "7000000000001031344":"LRT-48" }, "Price" : { "contractPrice":"7.99" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492252.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492252.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492252.jpg" } ]
Vijl rond voor kettingzaag - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464364
Naaldvijl - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464361
[ { "catentry_id" : "15703281", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"33.25" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492215.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492215.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2492215.jpg" } ]
Platspitsvijl speciaal voor aluminium en zachte metalen Artikelnummer : MIG2464357
[ { "catentry_id" : "15702345", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"145.00" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2491867.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2491867.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2491867.jpg" } ]
Vijlen met handvat 6 delig - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2464101
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- 250 mm halfzachte platte vijl (LPM-25-ME).
- Platte vijl 200 mm bastaard (LPM-20-BE).
- Halfronde 250 mm halfzachte vijl (LDR-25-ME).
- Zachte ronde vijl van 200 mm (LR-20-DE).
- 200 mm vierkante vijl halfzacht (LCA-20-ME).
- Halfzachte driehoekige vijl van 200 mm (LT-20-ME).
- Handvat uit twee materialen.
- Gewicht: 1,3 Kg.
€ 145,00 excl. BTW
€ 175,45 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "15700385", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"188.25" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2491715.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2491715.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2491715.jpg" } ]
Vijlen en raspen met heft - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2463963
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Platte vijl 250 mm bastaard (LPM-25-BE).
- Platte vijl 200 mm halfzacht (LPM-20-ME).
- 1/2 ronde bastaardvijl 200 mm (LDR-20-BE).
- 1/2 ronde vijl 200 mm halfzacht (LDR-20-ME).
- Halfzachte ronde vijl van 250 mm (LR-25-ME).
- 200 mm vierkante vijl halfzacht (LCA-20-ME).
- Halfzachte driehoekige vijl van 200 mm (LT-20-ME).
- Derde punt van 200 mm regelmatige scherpe hoek (LTV-20-RE).
- Halfronde bastaardrasp 250 mm (BRD-25-BE).
- Platte rasp 250 mm bastaard (BRP-25-BE).
- Handvat uit twee materialen.
- Gewicht: 2,15 Kg.
€ 188,25 excl. BTW
€ 227,78 incl. BTW
Per set [ { "catentry_id" : "15741146", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"97.75" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2487237.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG2487237.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG2487237.jpg" } ]
Accessoiresteun magnetische in V - SAM Outillage Artikelnummer : MIG2462751
Naaldvijl - SAM Outillage Artikelnummer : MIG24358335
Naaldvijl - SAM Outillage Artikelnummer : MIG24357902
Naaldvijl - SAM Outillage Artikelnummer : MIG24357045
Naaldvijl - SAM Outillage Artikelnummer : MIG24357044
Naaldvijl - SAM Outillage Artikelnummer : MIG24324630
Naaldvijl - SAM Outillage Artikelnummer : MIG24220525
[ { "catentry_id" : "2385932", "Attributes" : { "Lengtes (mm)_250 mm":"9" , "Technische gegevens_E X E1 [MM]: 25 X 7, L [MM]: 250, [G]: 300,":"11" , "Type nr._RAB.DRDMD250EMA":"13" }, "AttributesLabels" :{ "7000000000001031779":"Lengtes (mm)" , "7000000000001030914":"Technische gegevens" , "7000000000001031344":"Type nr." }, "AttributesValues" : { "7000000000001031779":"250 mm" , "7000000000001030914":"E X E1 [MM]: 25 X 7, L [MM]: 250, [G]: 300," , "7000000000001031344":"RAB.DRDMD250EMA" }, "Price" : { "contractPrice":"27.25" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG1970897.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG1970897.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG1970897.jpg" } ]
Halfronde halfzachte raspen, matig vertand Artikelnummer : MIG1959680
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Halfronde handraspen.
- RAB.DRDB250EMA - RAB.DRDMD300EMA: Rasp met handgreep.
- Uiterlijk: ergonomische handgrepen van kunststof (bestand tegen de meest agressieve oplosmiddelen in werkplaatsen).
- Aanbevolen voor veelvoorkomende werkzaamheden op zachte materialen, aluminium, lood, kunststof of hout.
€ 27,25 excl. BTW
€ 32,97 incl. BTW
Per stuk [ { "catentry_id" : "2385375", "Attributes" : { "Lengtes (mm)_200 mm":"8" , "Type nr._TRI.B200EMA":"11" , "Technische gegevens_E [MM]: 15, L [MM]: 200, [G]: 210,":"12" }, "AttributesLabels" :{ "7000000000001031779":"Lengtes (mm)" , "7000000000001031344":"Type nr." , "7000000000001030914":"Technische gegevens" }, "AttributesValues" : { "7000000000001031779":"200 mm" , "7000000000001031344":"TRI.B200EMA" , "7000000000001030914":"E [MM]: 15, L [MM]: 200, [G]: 210," }, "Price" : { "contractPrice":"16.35" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG1968320.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG1968320.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG1968320.jpg" } ]
Driehoekige bastaardvijlen met handgreep Artikelnummer : MIG1959211
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Driehoekige handvijlen.
- Dubbele kap op de drie zijden.
- Ergonomische handgrepen van kunststof bestand tegen de meest agressieve oplosmiddelen in werkplaatsen.
- Aanbevolen voor voorbewerkingen op staal, gietijzer, messing en harde kunststoffen.
€ 16,35 excl. BTW
€ 19,78 incl. BTW
Per stuk Halfronde bastaardvijlen met handgreep Artikelnummer : MIG1959195
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Halfronde handvijlen.
- Halfrond met dubbele kap.
- Zijde met dubbele kap.
- Ergonomische handgrepen van kunststof bestand tegen de meest agressieve oplosmiddelen in werkplaatsen.
- Aanbevolen voor voorbewerkingen op staal, gietijzer, messing en harde kunststoffen.
Vanaf
€ 17,89 excl. BTW
€ 21,65 incl. BTW
Per stuk Vierkante, halfzachte vijlen met handgreep Artikelnummer : MIG1959193
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
- Vierkante handvijlen.
- Dubbele kap op de vier zijden.
- Uiterlijk: ergonomische handgrepen van kunststof (bestand tegen de meest agressieve oplosmiddelen in werkplaatsen).
- Aanbevolen voor veelvoorkomende werkzaamheden op staal, gietijzer, messing en harde kunststoffen.
Vanaf
€ 14,55 excl. BTW
€ 17,61 incl. BTW
Per stuk [ { "catentry_id" : "22738613", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"80.50" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/SET" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81276391.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG81276391.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81276391.jpg" } ]
Rasp met handvat 250 mm - set van 3 - Sam Artikelnummer : MIG79876329
[ { "catentry_id" : "22738939", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"6.09" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275715.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275715.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275715.jpg" } ]
Heft kunststof 95 mm voor vijl 150mm + rond en vierkant 200 - Sam Artikelnummer : MIG79875130
[ { "catentry_id" : "22738640", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"7.15" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275714.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275714.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275714.jpg" } ]
Heft kunststof 115 mm voor vijl 250 mm + driekant 200 mm - Sam Artikelnummer : MIG79875126
[ { "catentry_id" : "22738639", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"7.15" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275713.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275713.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275713.jpg" } ]
Heft kunststof 115 mm voor vijl plat en halfrond 200 mm - Sam Artikelnummer : MIG79875122
[ { "catentry_id" : "22738015", "Attributes" : { }, "AttributesLabels" :{ }, "AttributesValues" : { }, "Price" : { "contractPrice":"8.25" }, "SalesUnit" : { "salesUnitVal":"1/PCE" }, "ItemImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275710.jpg", "ItemImage467" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275710.jpg", "ItemThumbnailImage" : "/img/S/GRP/IC/AIG81275710.jpg" } ]
Heft voor vijl bi-materiaal - Model 350 - 120 mm - Sam Artikelnummer : MIG79875110
{ searchResult: { pageSize: 48, searchTerms: '', totalPageNumber: 4.0, totalResultCount: 176, currentPageNumber:3, attributes: "" } }