Boor-schroefmachine DS18DAWCZ 50Nm 18V 2Ah - Hikoki
van 01/05/2026 tot 31/05/2026
-25%
 Excl. BTW
Per set
Artikelnummer   A950351
Specificaties
Productinformatie
Productnaam Boor-schroefmachine DS18DAWCZ 50Nm 18V 2Ah, Batterijvermogen: 2 Ah, Batterijspanning: 18 V, As Ø: 13 mm
Merk Hikoki
Verpakking Per set
Technische specificaties
Batterijspanning (V) 18 V
Batterijvermogen (Ah) 2 Ah
Max. snelheid nullast - 1e versnelling (omw/min) 350 omw/min
Max. snelheid nullast - 2e versnelling (omw/min) 1400 omw/min
Max. Ø boring hout (mm) 36 mm
Max. Ø boring staal (mm) 13 mm
As Ø (mm) 13 mm
Type nr. DS18DAWCZ
Geleverd met batterij ja
Hoogte (cm) 22.1 cm
Breedte (mm) 81 mm
Lengtes (mm) 173 mm