Cirkelzaag Ø190 mm 18V C1807DAW2Z Solo - Hikoki
van 01/05/2026 tot 31/05/2026
-25%
Productinformatie
Productnaam Cirkelzaag Ø190 mm 18V C1807DAW2Z Solo, Batterijspanning: 18 V, Zaagblad Ø: 190 mm, Asgat Ø: 30 mm
Merk Hikoki
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Batterijspanning (V) 18 V
Geleverd met batterij nee
Type nr. C1807DAW2Z
Max. toerental onbelast (omw/min) 3800 omw/min
Zaagblad Ø (mm) 190 mm
Asgat Ø (mm) 30 mm
Snijvermogen bij 45° (mm) 49 mm
Snijvermogen bij 90° (mm) 64.5 mm
Productgewicht (g) 3900 g
Breedte (mm) 204 mm
Lengtes (mm) 317 mm
Hoogte (mm) 267 mm