Decoupeerzaag 705W CJ90VST2WAZ - Hikoki
van 01/05/2026 tot 31/05/2026
-25%
Productinformatie
Productnaam Decoupeerzaag 705W CJ90VST2WAZ, Zaagcapaciteit hout: 90 mm, Zaagcapaciteit plaatstaal: 10 mm, Gewicht: 2.2 g
Merk Hikoki
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Type handgreep Beugel
Opgenomen vermogen (W) 705 W
Model CJ90VST2WAZ
Zaagbeweging onbelast 850-3000
Zaagcapaciteit hout (mm) 90 mm
Zaagcapaciteit plaatstaal (mm) 10 mm