Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Draadbrug optisch Duplex 2 mm OM1 SC-UPC/LC-UPC oranje 10 m

Bestelnummer

  A251193
E-mail product
X
Draadbrug optisch Duplex 2 mm OM1 SC-UPC/LC-UPC oranje 10 m
€ 28,75  excl. BTW
€ 34,79 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Prijs-kwaliteitverhouding en geringe afmetingen!
  • De LSZH optische draadbrug met een dikte van 2 mm is ideaal voor gebruik in netwerkkasten. De geringe dikte met een diameter van nauwelijks 2 millimeter zorgt voor aanzienlijke plaatsbesparing in installaties met een hoge dichtheid.
  • De 2 mm optische draadbrug is bovendien zuiniger, zonder in te boeten op de kwaliteit. Elke draadbrug is voorzien van een eigen testrapport.
  • Beschikbaar in verschillende lengtes en met verschillende connectorcombinaties.
  • Productvoordelen:
  • * Aanzienlijke plaatsbesparing bij complexe aansluitingen
  • * Zuiniger
  • * Testrapport bij elke draadbrug
  • Voornaamste eigenschappen:
  • * Duplex multimode vezelkabel OM1 62.5/125um
  • * In overeenstemming met de normen ITU-T G-652.D et ANSI/TIA/EIA 492
  • * Huls LS0H (halogeenvrij)

Productinformatie

Productnaam Draadbrug optisch Duplex 2 mm OM1 SC-UPC/LC-UPC oranje 10 m, Type kabel: OM1
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Type kabel OM1