Slagmoeraanzetter WR36DEW2Z 770Nm 36V MultiVolt Solo - Hikoki
van 01/05/2026 tot 31/05/2026
-25%
Productinformatie
Productnaam Slagmoeraanzetter WR36DEW2Z 770Nm 36V MultiVolt Solo, Geleverd met batterij: ja
Merk Hikoki
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Geleverd met batterij ja
Max. toerental onbelast (omw/min) 2400 omw/min
Productgewicht (g) 2600 g
Hoogte (mm) 276 mm
Lengtes (mm) 169 mm
Slagfrequentie (slagen/min.) 3400 slagen/min.
Bout Ø (mm) 20.752 mm