Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Gigabit Ethernet Media Converter- 1 x 1000SX / LX DEXLAN

Bestelnummer

  A253117
E-mail product
X
Gigabit Ethernet Media Converter- 1 x 1000SX / LX DEXLAN
€ 45,50  excl. BTW
€ 55,06 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Deze mediaomzetter dient om een 1000BASE-FX vezeloptisch netwerksignaal om te zetten in koperen 10/100/1000 Ethernet RJ-45 medium.
  • Het bestaat uit een afgeschermde RJ45-poort (STP) die werkt met een automatische onderhandelingsfunctie voor snelheid en plaats voor een SFP-module (MiniGBiC) waarmee u zich kunt aanpassen aan de specifieke kenmerken van uw netwerk door eenvoudig weg een MiniGBiC-module (optioneel) toe te voegen in multimode of enkele modus.
  • Afhankelijk van de gekozen module zal uw overdrachtsafstand variëren tot 550 m in multimodus en tot 10 km in enkele modus, afhankelijk van de gebruikte SFP-module.
  • Specificaties:
  • Compatibel met de normen IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z.
  • Overdracht tot 1000Mbps in Full-Duplex modus over Vezel- of Koperpoorten.
  • RJ45 auto MID/MID-X en auto-onderhandelingspoort.
  • SFP-poort voor 100FX hot-swappable multimode of single mode glasvezelmodule.

Productinformatie

Productnaam Gigabit Ethernet Media Converter- 1 x 1000SX / LX DEXLAN, Voeding: Automatisch gevoed
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Voeding Automatisch gevoed