Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Planet FT-802 omzetter 100FX 2 km SC +CTRL verbinding

Bestelnummer

  A253159
E-mail product
X
Planet FT-802 omzetter 100FX 2 km SC +CTRL verbinding
€ 71,75  excl. BTW
€ 86,82 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • De PLANET FT-802 is een Multimode Fast Ethernet glasvezelomzetter naar RJ45 10/100Mbits.
  • Uitgerust met een SC Duplex-connector voor de aansluiting van de 2 optische zend-/ontvangstkanalen en een RJ-45-poort die de automatische detectie van de snelheid snelheid en de paarkruising op de koperverbinding ondersteunt.
  • De omzetter integreert ook de LFP (Link Fault Passthrough) controle om de beheerder te informeren van een LLCF/LLR (Link Loss Carry Forward/Link Loss Return) verbindingsverlies.
  • Deze regeling kan worden geactiveerd door middel van een configuratiemicroschakelaar die zich bevindt op de omzetter bevindt.
  • Specificaties:
  • 1 Auto-MDiX 10/100Mbps RJ-45-poort.
  • 1 SC duplexvezelpoort: 100FX Multimode 1310nm.
  • Max afstand: Vezel 62.5/125micron - 50/125micron: 2km.
  • Externe voeding 110/230V - 5V/2A.
  • Compatibel met MC1500/MC700 rackable frame.
  • Verbruik: 5.6 watt.

Productinformatie

Productnaam Planet FT-802 omzetter 100FX 2 km SC +CTRL verbinding, Voeding: Externe adapter meegeleverd
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Voeding Externe adapter meegeleverd