Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Planet GTP-805A omzetter RJ45 PoE Gigabit - SFP Mini GBi

X
Planet GTP-805A omzetter RJ45 PoE Gigabit - SFP Mini GBi
€ 111,25
 excl. BTW
€ 134,61 incl. BTW
Per stuk
Artikelnummer   A253168
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • Hogesnelheid glasvezelomzetter naar RJ-45 Gigabit met 30 Watt PoE+-injector.
  • Speciale HD IP-camera of externe Dual-Band WiFi-hotspot!
  • Installeer een WiFi-hotspot of videobewaking enkele kilometer verderop met behulp van deze SFP naar RJ45 vezelomzetter die ook een 802.3af/at PoE-injector bevat om uw apparatuur via de extra 100m Ethernet-verbinding automatisch te voeden.
  • Specificaties:
  • Glasvezelverbinding: variabel afhankelijk van de gebruikte MiniGBiC-module, 550m op multimode 10km op enkele modus.
  • RJ45-zijverbinding: automatische voeding Data+Power 100Mbps op 100m.
  • Actieve PoE+ injector 802.3af/at (PSE) 30W.
  • Compatibel met klasse 3 en klasse 4 PoE IP-camera's.
  • Glasvezelpoort: SFP-slot voor 1000SX of 1000LX MiniGBiC-modules.
  • RJ-45 poort 10/100/1000 auto-MDiX PoE MidSpan 4/5 (+), 7/8 (-).
  • Externe voeding meegeleverd 110/230V - 52V DC 0,58A.

Specificaties

Productinformatie

Merk Planet
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Voeding Externe adapter meegeleverd

Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.