Ons aanbod voor het thuiskantoor

Hoe richt je een thuiswerkplek in voor je werknemers die zowel ergonomisch als praktisch is? Wij denken graag met je mee.

Planet IFT-802T conv.indust. RJ45/100FX multimedia SC 40/75

Bestelnummer

  A253201
E-mail product
X
Planet IFT-802T conv.indust. RJ45/100FX multimedia SC 40/75
€ 149,50  excl. BTW
€ 180,90 incl. BTW
Per stuk
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar

Beschrijving

  • PLANET IFT-802T
  • Deze Fiber Optic / Copper media omzetter is ontworpen om uw netwerk uit te breiden tot 2 kilometer in een industriële omgeving of buitenshuis in een behuizing.
  • Het brede temperatuurbereik maakt een perfecte en ononderbroken werking in elk seizoen mogelijk.
  • Specificaties:
  • 1 Auto-MDiX 100Mbps RJ45-poort.
  • 1 Fiber Optic 100FX Duplex SC poort.
  • Vezelsignaal : Multimode 1310nm.
  • Overdracht getwist paar RJ45: 10/20Mbps in Half/Full-Duplex, 100/200Mbps in Half/Full Duplex.
  • Glasvezeloverdracht: 200Mbps in Full-Duplex.
  • Beschermingsklasse: metalen behuizing IP30.
  • Temperatuurbereik: -40 tot +75 graden / 5 tot 90 procent vochtigheid.
  • 2 bevestigingskits: Muurbevestiging en bevestiging op DIN-rail 35 mm.
  • Stroomvoorziening via klemmenblok: 2 bronnen van 12 tot 48V + Alarm-uitgang.
  • Bescherming: Ethernet 6KV DC / Voeding 6KV DC / Omkering van polariteit.
  • Verbruik: 3 watt max.

Productinformatie

Productnaam Planet IFT-802T conv.indust. RJ45/100FX multimedia SC 40/75, Aantal uitgangen: 2
Merk CUC
Verpakking Per stuk

Technische specificaties

Aantal uitgangen 2