Boor-/schroefmachine DS18DSDLWPZ 136Nm 18V 5Ah Li-ion - Hikoki
van 01/05/2026 tot 31/05/2026
-25%
 Excl. BTW
Per set
Artikelnummer   A471777
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar
Specificaties
Productinformatie
Productnaam Boor-/schroefmachine DS18DSDLWPZ 136Nm 18V 5Ah Li-ion, Batterijspanning: 18 V, As Ø: 13 mm
Merk Hikoki
Verpakking Per set
Technische specificaties
Batterijspanning (V) 18 V
Batterij type Li-ion
Max. snelheid nullast - 1e versnelling (omw/min) 350 omw/min
Max. snelheid nullast - 2e versnelling (omw/min) 1600 omw/min
Max. Ø boring hout (mm) 65 mm
Max. Ø boring staal (mm) 13 mm
As Ø (mm) 13 mm