Cirkelzaag C18DSL5A 18V 5 Ah
Cirkelzaag C18DSL5A 18V 5 Ah
van 01/05/2026 tot 31/05/2026
-25%
Productinformatie
Productnaam Cirkelzaag C18DSL5A 18V 5 Ah, Batterijvermogen: 5 Ah, Batterijspanning: 18 V, Zaagblad Ø: 165 mm
Merk Hikoki
Verpakking Per stuk
Technische specificaties
Batterijspanning (V) 18 V
Geleverd met batterij ja
Batterij type Li-ion
Batterijvermogen (Ah) 5 Ah
Type nr. C18DSLWPZ
Max. toerental onbelast (omw/min) 3400 omw/min
Zaagblad Ø (mm) 165 mm
Asgat Ø (mm) 30 mm
Snijvermogen bij 45° (mm) 40 mm
Snijvermogen bij 90° (mm) 57 mm
Productgewicht (g) 3200 g
Beschikbaarheid van reserveonderdelen 5 jaar
Lengtes (mm) 351 mm